KTP Nieuw Roden

 Futsal Vrouwen & Combivoetbal
  • Home

  • News

  • KTP50Club

  • Spelers

  • Club info

  • Contact

  • Film

  • Beach Soccer

  • FUTSAL FISSA

  • Blank

  • More

    • Instagram Clean
    • debeer-21.23cm.png
    • Facebook Clean
    • Twitter Clean
    AB VAKWERK

    AB VAKWERK

    reklame-borden-kooiker-turnkeyprojecten1.png

    reklame-borden-kooiker-turnkeyprojecten1.png

    Alba_NL_logo3

    Alba_NL_logo3

    1/5

    Leekster Voetbalgala: vrouwen van Nieuw Roden O21 en EKC vr1 gaan op herhaling

    January 4, 2019

    |

    Wessel Aslander (tweenul.nl)

    LEEK – De vrouwenfinale op het Leekster Voetbalgala gaat opnieuw tussen titelhouder Nieuw Roden en EKC. Beide formaties wonnen donderdagavond in Sportcentrum Leek al hun wedstrijden.

    In de kruisfinale waren de Nieuw Roder talenten duidelijk te sterk voor Roden: 6-2.
    EKC (Eenrum-Kloosterburen) had veel moeite met De Wilper Boys: 2-1. Het team uit De Wilp was in poule P samen met Fc Grootegast als tweede achter het oppermachtige Nieuw Roden geëindigd. Beide teams hadden 4 punten uit 3 duels en ook het doelsaldo (3-3) was identiek. De Wilpsters namen de strafschoppen beter. De onderlinge wedstrijd had geen doelpunten opgeleverd: 0-0.
    In poule Q haalden EKC en Roden respectievelijk 9 en 6 punten.

    Gala-avond op 12 januari

     

     

    Een jaar geleden rekende Nieuw Roden in de Voetbalgala-eindstrijd af met EKC: 4-1. De vrouwenfinale is onderdeel van de Gala-avond, die gepland staat voor zaterdag 12 januari.
    Komende zaterdag 5 januari volgt de tweede ronde van het A-toernooi. De eerste duels beginnen om 16.00 uur.

    Please reload

    © 2015 by Martine Kooiker .  Wiebe Kooiker

    GET MORE FROM THE TEAM:

    • Instagram Clean
    • Facebook Clean
    • Twitter Clean